KOM.cz
Webhosting od 32,- Kč/měs (php, CGI, SSI, MySQL, subd., konference + řídící panel info
Domény .com, .net, .org za pouhých 300,- Kč/rok, zřizovací poplatek 0,- Kč ! info
Domény VašeFirma.kom.cz nyní zdarma. Nemusíte mít hosting u nás! info
Úvod     Objednávka     Webhosting     Tvorba WWW     Domény     Řídící panel     Ceník     Reference     Podpora    
Hostují u nás:
Hostujeme 489 domén, např.:

Proč hostují u nás:

Ověření domény:
doména:
v:

Hotline
Technická podpora:
tel.:604 574 527
podpora@kom.cz

Novinky
více zde
3.11.04 Webová továrna startuje.
25.2.04 změněna antivirová politika.
15.11.03 spuštěn vlastní záložní mailserver mail2.kom.cz
14.10.03 nový design.
14.10.03 odstraněny některé nedostatky v objednávce
13.10.03 upraveno stahování záloh z řídícího panelu
13.10.03 vytváří se indexová stránka k statistikám
10.10.03 zprovozněn náš vlastní sekundární DNS ns2.kom.cz
7.10.03 opraven webmail u několika účtů, kde nefungoval
6.10.03 zavedena funkce "Zakázat doménový koš"
8.9.03 znovu spuštěn webmail
23.8.03 zlepšen výkon. Zejména u FTP, řídícího panelu a phpMyAdmina
30.7.03 nový design
24.7.03-17:15 přechod do ostrého provozu a zahájení reklamní kampaně
1.5.03 zahájení testovacího provozu
1.5.02 začátek vývoje aplikačního softwaru

Ceník webhostingových služeb

      Níže uvedené ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH. Standardně zasíláme faktury pouze emailem, papírové za příplatek 10,- Kč. Stručný komentář k některým komponentám naleznete pod tabulkou cen, více zde. V případě, že vám žádná z níže uvedených variant nevyhovuje, kontaktujte nás prosím se svými požadavky na podpora@kom.cz

* u tarifů MINI platba alespoň na půl roku dopředu

    U služeb, u kterých je uveden jejich neomezený počet, bylo nutné z bezpečnostních důvodů nastavit bezpečnostní limity, které nelze překročit. Tyto bezpečnostní limity vám na požádání zvýšíme za jednorázový administrativní poplatek 20,- Kč. Netýká se měsíčních přenosů u programu CW.

    Do velikosti pronajatého prostoru se započítávájí i databáze a emailové schránky. Tzn., že jak prostor pro emailové schránky, tak i pro databáze můžete ovlivnit sami druhem pronajatého webhostingu.

    Další informace si vyžádejte na podpora@kom.cz.

Legenda: ano, neomezeně, ne

Přikoupení zdrojů.

    Ke všem tarifům můžete dokoupit potřebné množství dalších zdrojů. Níže uvedený ceník uvádí příplatky účtované každý měsíc. U programu PROFI, kde jsou ceny nulové je třeba počítat s jednorázovým poplatkem administračním poplatkem 20,- Kč. Pokud současně žádáte zvýšení limitů u více služeb, jedná se o jeden úkon za 1 x 20,- Kč.

Stručný popis některých služeb

Řídící panel
    Je hlavní výhodou našeho webhostingu, umožňuje zákazníkovi správu účtu: vytváření emailů, autoodpovídačů, předávačů, dalších FTP účtů, databází a mnohé jiné. Vše probíhá automaticky online, bez zásahu správce serveru. Více se o řídícím panelu dočtete zde.

Emailové předávače (forwardery)
    Slouží k automatickému přeposílání, nebo kopírování příchozích emailů na jiné emailové adresy. Zákazník si vytváří nastavení předáváčů v řídícím panelu, může zde nastavovat různá kriteria podle kterých se rozhoduje zda a příp. kam se mají emaily předat.

Emailové autoodpovídače (autorespondery)
    Automatická odpověď na příchozí email. Zákazník si vytváří nastavení autoodpovídačů v řídícím panelu, může zde nastavovat různá kriteria podle kterých se rozhoduje zda a jak se má na příchozí email odpovědět.

Emailový doménový koš
    Je adresa na kterou chodí emaily na neexistující emailové adresy ve vaší domnéně. V řídícím panelu si můžete vybrat adresu, která bude sloužit jako doménový koš.

Emailový spammerský filtr
    Filtrujeme všechny příchozí zprávy, je-li zpráva vyhodnocena jako spam, je odesílateli vrácena s oznámením, že z tohoto důvodu nebyla doručena.

Antivirová kontrola emailů a souborů
    U emailů se kontrolují všechny emaily, které mají procházet přes náš server. V případě, že email obsahuje virus, je odesílateli vrácen s oznámením jména nalezeného viru.

Subdomény až do páté úrovně
    Subdomény až do páté úrovně, tedy 5.4.3.vašedoména.tld můžete vytvářet prostřednictvím řídícím panelu.

SSH
    Umožňuje vzdálený přístup, podobně jako telnet, jen s tím rozdílem, že probíhá zabezpečenou komunikací. Telnet neumožňujeme. Pro OS Windows můžete použít freewarového klienta pro SSH Putty.

CGI debugger
    V případě potíží s CGI skriptem, stačí zavolat jej místo /cgi-bin/skript jako /cgi-bin-d/ a dojde ke spuštění interního debuggeru, který vám vypíše cenné informace.

Statistiké zprávy
    Automaticky jsou zpracovávány statistické zprávy vaší návštěvnosti ve dvou formátech: Analog (víceméně textový, s minimem grafiky) a grafický.

Access logy
    Samozřejmostí je přístup k žurnálovým souborům webového serveru.

Chybové stránky
    Zákazník si může nastavit své vlastní chybové stránky, které se zobrazují místo standardních "404 Not Found" ap. V případě chyby 404 - stránka nenalezena se však ještě spouští náš intenrí skript, který se pokusí záměnou velikosti písmen vyhledat odpovídající stránku.

Neveřejné adresáře
    Slouží pro vytváření tzv. "Členských sekcí" webu. Při jakémkoli požadavku do tohoto adresáře se nejprve zobrazí žádost o autorizaci návštěvníka. Zálohy
    Zálohy se u nás provádějí jednou za 24 h, nezávisle na tom se jednou za 24 vytvářejí i zálohy pro uživatele (pokud tuto službu v řídícím panelu nevypne). Zákaznické zálohy starší tří dnů se automaticky mažou. Tyto zálohy se provádějí jak pro strom souborů, tak pro zákazníkovi databáze. Ukládají se v komprimovaném formátu tar.gz, se kterým pracuje i WinZip.

Vestavěné skripty
      Vestavěné skripty můžete vkládat pomocí SSI do svých stránek, jako by byly součástí vašeho CGI-BIN adresáře. Fyzicky tam však přítomny nejsou. Seznam momentálně dostupných vestavěných skriptů:

- kom_formmail - odesílání dat formulářem, možno též použít pro odesílání emailů,
- kom_dat - vloží aktuální datum,
- kom_svatek - vloží jméno, které má svátek.

      Další: jsme připraveni vytvářet další vestavěné skripty na základě požadavků zákazníků. Pokud vám zde něco chybí, neváhejte a napište na podpora@kom.cz