KOM.cz
Webhosting od 32,- Kč/měs (php, CGI, SSI, MySQL, subd., konference + řídící panel info
Domény .com, .net, .org za pouhých 300,- Kč/rok, zřizovací poplatek 0,- Kč ! info
Domény VašeFirma.kom.cz nyní zdarma. Nemusíte mít hosting u nás! info
Úvod     Objednávka     Webhosting     Tvorba WWW     Domény     Řídící panel     Ceník     Reference     Podpora    
Hostují u nás:
Hostujeme 489 domén, např.:

Proč hostují u nás:

Registrace domén

Domény třetího řádu v kom.cz
Domény .com, .net, .org, .biz, .info, .us
Převod domén .com, .net, .org, .biz, .info, .us
Doména .ws (website)
Doména .cz
Ostatní domény
Platby

Domény třetího řádu v kom.cz

    Proč kom.cz a ne com.cz ? Za prvé proto, že v době kdy jsme doménu registrovali nebylo možné domény typu com.cz registrovat. Za druhé proto, že jsme Češi a Moravané a my říkáme "komerce", nikoli "comerce".
    Naším cílem je aby se doména .kom.cz stala alternativou k doméně .cz, byli bychom rádi, kdyby se stala českou obdobou americké domény .com. Poplatek za její roční užívání v současné době neúčtujeme (.kom.cz) je zcela zdarma. V budoucnosti za tuto doménu budeme vybírat roční poplatek, nepřesahující částku 300,- Kč, přičemž za nejpravděpodobnější cenu považujeme 100,- Kč/rok. Chcete-li mít svou doménu v .kom.cz, nemusíte hostovat u nás.
    Přejeme si, aby se pro Vás stala zajímavou a výhodnou alternativou jak v případě, kdy je již název Vaší firmy v doméně .cz obsazen, tak i v případě, kdy nejste ochotni platit 600,- Kč za doménu v .cz ročně a ještě ke všemu nehorázný poplatek 400,- Kč za zřízení. Což jsou ceny které si účtuje správce naší národní domény a jsou přemrštěné i ve srovnání s některými mezinárodními doménami (srov. naši nabídku pro .com, .net, .org).
    Pro používání domény v kom.cz není nutné, aby jste svůj web hostovali na našem stroji. Stačí když nám sdělíte IP adresu stroje na kterém váš web běží a správce svého serveru požádáte o úpravu konfiguračního souboru webového serveru. Potom bude vše fungovat odkudkoliv, princip je zcela stejný jako u národní domény. (pozn.: v případě hostování u nás nemusíte žádat o úpravu konfigurace serveru)
    Pro případ, že doménu kom.cz nebudete hostovat u nás, jsme zatím nevytvořil uživatelské rozhraní, aby jste sami mohli měnit záznamy v DNS. Proto nás kontaktujte emailem (domeny@kom.cz) prosím, ve kterém zašlete seznam vámi požadovaných domén v kom.cz.
Způsob objednání:
- při registraci webhostingu v online objednávce
- jinak emailem na domeny@kom.cz

Domény .com, .net, .org, .biz, .info, .us

    Tuto službu nabízíme za velmi nízkou cenu, která činí 300,- Kč za rok. Zřizovací poplatky se neplatí. Tato cena je v ČR neobvyklá, alespoň nám se nepodařilo najít srovnatelnou nabídku. (Nejlevnější jinou možnost na českém internetu jsme nalezli za 500,- Kč u fy kraxnet.cz). Netušíme proč je tato služba u nás nabízena tak draze, zřejmě to ovlivňuje vysoká cena naší národní domény .cz
Způsob objednání:
- při registraci webhostingu v
online objednávce
- jinak emailem na domeny@kom.cz

Převod domén .com, .net, .org, .biz, .info, .us

    Pokud za tyto domény platíte více, nabízíme vám převod těchto domén z vašeho registrátora na nás, takže v příštích letech již budete platit jen naši cenu 300,-Kč/rok. Přitom samozřejmě nemusíte měnit poskytovatele webhostingu, jedná se o dvě služby (doména, webhosting), které vám mohou poskytovat dva různé subjekty. V případě tohoto převodu domény k nám, zaplatíte poplatek 290,-Kč, který zahrnuje další rok zdarma.
Způsob objednání:
- emailem na
domeny@kom.cz

Doména .ws (website)

    Zde platí totéž jako u domén .com atd, jen cena je 500,-Kč na rok.
Způsob objednání:
- při registraci webhostingu v online objednávce
- jinak emailem na domeny@kom.cz

Doména .cz

    Registrace a první rok provozu stojí 1260,- Kč, prodloužení o jeden rok 732,- Kč. Tyto ceny platí v případě současného objednání webhostingu. V případě že doména bude sloužit jako alias na web který máte u nás, účtujeme příplatek 50,- Kč ročně. V případě, že doména není objednávána současně s webhostingem, potom registrace a první rok provozu stojí 1300,- Kč a prodloužení 750,- Kč.
Způsob objednání:
- při registraci webhostingu v online objednávce
- jinak emailem na domeny@kom.cz

Ostatní domény

    V případě hostingu u nás, Vám zaregistrujeme jakoukoliv doménu, za nejnižší možnou cenu. Tuto službu však nabízíme pouze svým webhostingovým zákazníkům a není určena ostatním. Pokud tedy nechcete hostovat u nás, vyzkoušejte registraci například u domeny.cz.
Způsob objednání:
- emailem na domeny@kom.cz

Platby

    U domén .kom.cz je možná platba až po provedení úkonu, ve všech ostatních případech vyžadujeme platbu předem, protože ta je vyžadována i po nás.
    Poplatky za vedení DNS záznamů a jejich změny neúčtujeme.

    Všechny výše uvedené ceny jsou konečné a platí v případě, kdy zasíláme pouze emailovou fakturu. Papírovou fakturu zasíláme za příplatek 10,- Kč na požádání. Nejsme plátci DPH.Ověření domény:
doména:
v:

Hotline
Technická podpora:
tel.: 604 57 45 27
podpora@kom.cz

Novinky
více zde
3.11.04 Webová továrna startuje.
25.2.04 změněna antivirová politika.
15.11.03 spuštěn vlastní záložní mailserver mail2.kom.cz
14.10.03 nový design.
14.10.03 odstraněny některé nedostatky v objednávce
13.10.03 upraveno stahování záloh z řídícího panelu
13.10.03 vytváří se indexová stránka k statistikám
10.10.03 zprovozněn náš vlastní sekundární DNS ns2.kom.cz
7.10.03 opraven webmail u několika účtů, kde nefungoval
6.10.03 zavedena funkce "Zakázat doménový koš"
8.9.03 znovu spuštěn webmail
23.8.03 zlepšen výkon. Zejména u FTP, řídícího panelu a phpMyAdmina
30.7.03 nový design
24.7.03-17:15 přechod do ostrého provozu a zahájení reklamní kampaně
1.5.03 zahájení testovacího provozu
1.5.02 začátek vývoje aplikačního softwaru

Reklama